Uczniowie branżowych szkół I stopnia mogą zrealizować w Twojej firmie trzyletnią praktyczną naukę zawodu, a uczniowie techników miesięczne praktyki zawodowe. Narzędzie informatyczne, które widzisz obok, pomoże Ci nawiązać kontakt ze szkołami, których uczniowie i absolwenci mogą stać się Twoimi pracownikami.

W wyszukiwarce nr 1 wybierz zawód  i sprawdź, w jakiej szkole w Poznaniu lub jego okolicach uczniowie kształcą się w interesującej Cię branży. Wyszukiwarka pokazuje tylko takie zawody, w których kształcenie na terenie aglomeracji poznańskiej jest możliwe.

W wyszukiwarce nr 2 wybierz szkołę ponadgimnazjalną/ponadpodstawową, z której uczniami lub absolwentami chciałbyś współpracować. Znajdziesz tutaj branżowe szkoły I stopnia i technika.

W wyszukiwarce nr 3 wybierz lokalizację i sprawdź czy w danej dzielnicy miasta lub gminie znajduje się szkoła, z której uczniami lub absolwentami chciałbyś nawiązać współpracę. Wyszukiwarka pokazuje lokalizacje, w których występują branżowe szkoły I stopnia i technika.