Uczniowie zasadniczych szkół zawodowych mogą zrealizować w Twojej firmie trzyletnią praktyczną naukę zawodu, a uczniowie techników miesięczne praktyki zawodowe. Narzędzie informatyczne, które widzisz obok, pomoże Ci nawiązać kontakt ze szkołami, których uczniowie i absolwenci mogą stać się Twoimi pracownikami.

W wyszukiwarce nr 1 i 2 wybierz zawód i sprawdź, w jakiej szkole w Poznaniu lub jego okolicach uczniowie kształcą się w interesującej Cię branży. Wyszukiwarka pokazuje tylko takie zawody, w których kształcenie na terenie aglomeracji poznańskiej jest możliwe.

 

W wyszukiwarce nr 3 wybierz szkołę ponadgimnazjalną, z której uczniami lub absolwentami chciałbyś współpracować. Znajdziesz tutaj zasadnicze szkoły zawodowe i technika.

 

W wyszukiwarce nr 4 wybierz lokalizację i sprawdź czy w danej dzielnicy miasta lub gminie znajduje się szkoła, z której uczniami lub absolwentami chciałbyś nawiązać współpracę. Wyszukiwarka pokazuje lokalizacje, w których występują ponadgimnazjalne szkoły zawodowe.