naglowek

Gdy skończysz naukę w gimnazjum, staniesz przed decyzją, w jakim typie szkoły ponadgimnazjalnej chcesz się dalej kształcić. Możesz wybrać zasadniczą szkołę zawodową, technikum lub liceum ogólnokształcące. Jeśli chciałbyś zdobyć zawód w szkole ponadgimnazjalnej, w jej wyborze pomoże Ci wyszukiwarka, którą widzisz obok.

W wyszukiwarce nr 1 i 2 wybierz zawód w technikum lub branżowej szkole I stopnia i sprawdź, w jakiej szkole w Poznaniu lub jego okolicach możesz się w nim kształcić. Wyszukiwarka pokazuje tylko takie zawody, w których kształcenie na terenie aglomeracji poznańskiej jest możliwe.

W wyszukiwarce nr 3 wybierz szkołę ponadgimnazjalną, w której chciałbyś się dalej uczyć. Znajdziesz tutaj zasadnicze szkoły zawodowe i technika.

W wyszukiwarce nr 4 wybierz lokalizację, w której chciałbyś kontynuować naukę i sprawdź czy w danej dzielnicy miasta lub gminie znajduje się interesująca Cię szkoła. Wyszukiwarka pokazuje lokalizacje, w których występują ponadgimnazjalne szkoły zawodowe.

Jeżeli nie jesteś zdecydowany jaki kierunek dalszej edukacji wybrać, zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas konsultacji indywidualnych.
Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu: 61 855 76 04

Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży
ul. Działyńskich 4/5
61-727 Poznań
cdzdm@cdzdm.pl
www.cdzdm.pl