naglowek

Gdy skończysz naukę w gimnazjum lub szkole podstawowej, staniesz przed decyzją, w jakim typie szkoły ponadgimnazjalnej/ponadpodstawowej chcesz się dalej kształcić. Możesz wybrać branżową szkołę I stopnia, technikum lub liceum ogólnokształcące. Jeśli chciałbyś zdobyć zawód w szkole ponadgimnazjalnej/ponadpodstawowej, w jej wyborze pomoże Ci wyszukiwarka, którą widzisz obok.

W wyszukiwarce nr 1 wybierz zawód  i sprawdź, w jakiej szkole w Poznaniu lub jego okolicach możesz się w nim kształcić. Wyszukiwarka pokazuje tylko takie zawody, w których kształcenie na terenie aglomeracji poznańskiej jest możliwe.

W wyszukiwarce nr 2 wybierz szkołę ponadgimnazjalną/ponadpodstawową, w której chciałbyś się dalej uczyć. Znajdziesz tutaj branżowe szkoły i technika.

W wyszukiwarce nr 3 wybierz lokalizację, w której chciałbyś kontynuować naukę i sprawdź czy w danej dzielnicy miasta lub gminie znajduje się interesująca Cię szkoła. Wyszukiwarka pokazuje lokalizacje, w których występują branżowe szkoły I stopnia I technika.

Jeśli w wyborze szkoły potrzebujesz wsparcia doradcy zawodowego, umów się na bezpłatne spotkanie w Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu. Przyjdź, zadzwoń, napisz:

 

Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży
ul. Działyńskich 4/5
61-727 Poznań
cdzdm@cdzdm.pl
www.cdzdm.pl