Wykłady otwarte

Wykłady Otwarte w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

W ramach ŚTP w dniach 13-15.11.2017, zapraszamy na serię wykładów otwartych prof. dr hab. Guldany Osmonkulovej – Rektora Instytutu Rozwoju Społecznego i Przedsiębiorczości w Biszkeku (Kirgistan).

W poniedziałek 13 listopada 2017 roku o godz. 15.30 na Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu (ul. Wieżowa 2/4 Budynek A, sala 103) odbędzie się wykład pt.: Migracja młodzieży w warunkach globalizacji.

We wtorek 14 listopada o godz. 15.00 na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu (ul. Bogumiła Krygowskiego 10, sala nr 21) odbędzie się wykład pt.: Procesy integracyjne i dezintegracyjne w Azji Centralnej ze szczególnym uwzględnieniem Kirgistanu.

W środę 15 listopada 2017 roku o godz. 15.30 na Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu (ul. Wieżowa 2/4 Budynek A, sala 103) odbędzie się wykład  pt.: Migracja jak czynnik społeczno-ekonomicznych zmian w poradzieckich krajach [na przykładzie Kirgistanu].

Wykłady są organizowane przez Wydział Teologiczny, Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych oraz Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przy wsparciu finansowym Miasta Poznania.